KONFERENCJE, WARSZTATY, SZKOLENIA, NARADY

NOWOCZESNE KLIMATYZOWANE SALE

45 m2, 103 m2, 148 m2

DLA MAŁYCH, DUŻYCH I BARDZO DUŻYCH GRUP

do 60 osób

CENTRUM KONFERENCYJNE

Millennium Towers

previous arrow
next arrow
Slider

Centrum konferencyjne na Fabrycznej we Wrocławiu

Szukasz miejsca na organizację szkolenia lub konferencji? Planujesz naradę biznesową, ważne spotkanie albo warsztaty? Skorzystaj z nowoczesnych, przestronnych sal konferencyjno-szkoleniowych do wynajęcia, znajdujących się przy ulicy Strzegomskiej 42 B w dzielnicy Fabryczna we Wrocławiu. Nasze pomieszczenia zlokalizowane są na 11. piętrze w budynku Millennium Tower II, należącym do kompleksu biurowego Millennium Towers. Dysponujemy także przestronnym parkingiem oraz klimatyzowanymi przestrzeniami biurowymi.

Sale konferencyjne na wynajem – skorzystaj z oferty dla firm we Wrocławiu

Naszym Klientom oferujemy 3 sale szkoleniowe o powierzchni 45 m2, 103 m2 i 148 m2, które dzięki systemowi ścian przesuwnych można łączyć ze sobą, tworząc open space lub małe biuro. Maksymalna liczba uczestników warsztatów czy konferencji to 90 osób. Przestrzenie wynajmujemy na co najmniej 4 godziny – każda sala jest klimatyzowana, więc niezależnie od pogody gwarantuje gościom komfortowe warunki do nauki czy rozmów. Wspaniały widok z okien na dzielnicę Fabryczna pozwala w przerwach podziwiać uroki Wrocławia.

Nowoczesne sale szkoleniowe we Wrocławiu – co jeszcze możemy Ci zaoferować?

Dbamy o naszych Klientów – doskonale wiemy, że wielogodzinna nauka lub narada nie może obyć się bez solidnego posiłku. Dlatego też oferujemy możliwość zamówienia cateringu z dostawą wprost do sali. Aby szkolenia były jeszcze bardziej efektywne, przygotowaliśmy niezbędne pomoce multimedialne, takie jak bezprzewodowy internet, nowoczesny system nagłośnienia sal konferencyjnych, sprzęt audiowizualny, tablice oraz flipcharty. Dodatkowo – istnieje możliwość elastycznego ustawienia krzeseł, co pozwala stworzyć dogodną do rozmów przestrzeń.

Zainteresowała Cię nasza oferta sal szkoleniowych do wynajęcia? Zadzwoń i już dziś sprawdź dostępne terminy. Wybierz jedno z najnowocześniejszych tego typu miejsc we Wrocławiu. Zapraszamy!

Lokalizacja

RYNEK

3 km od rynku

4 km od PKP

7 km od lotniska

5 km od obwodnicy Wrocławia i autostrady

 

Sala 148 m2 (1+2+3)

Ustawienie

80 os.
56 os.
90 os.

Sala 103 m2 (2+3)

Ustawienie

40 os.
40 os.
45 os.

Sala 45 m2 (1)

Ustawienie

18 os.
16 os.
30 os.

OPŁATY OD 75 zł + VAT / h

Siedziba biura

Descont sp. z o.o. sp. k
Strzegomska 42B
53-611 Wrocław

71 355 07 53
descont@descont.pl

Wynajem biur i sal konferencyjnych

Descont sp. z o.o. sp. k

607 086 104
rent@descont.pl

Zobacz

Lokale użytkowe do wynajęcia
Sale szkoleniowe do wynajęcia