PARKING WIELOPOZIOMOWY – INFORMACJE

Parking wielopoziomowy w Millennium Towers na Fabrycznej we Wrocławiu

Oferowany przez nas przestronny i nowoczesny parking wielopoziomowy na ponad 850 miejsc uruchomiony został w 2016 roku. Taka inwestycja rozwiązała problem braku miejsc do parkowania zarówno dla pracowników biurowców, jak i mieszkańców okolicznych budynków. Autorem projektu parkingu, podobnie jak i biurowców chodzących w skład całego kompleksu biznesowego Millennium Towers, jest Wojciech Jarząbek. Parking składa się z 9 poziomów, z których najniższy jest częściowo zagłębiony w ziemi. Z tego poziomu dostać się można do biurowca Millennium Tower II oraz Millennium Tower IV podziemnymi tunelami na kontrolę dostępu. Parking jest praktycznie bezobsługowy, zarządzanie odbywa się przez nowoczesny system informatyczny. Kontrola dostępu odbywa się za pomocą kart dostępu dalekiego zasięgu.

Millennium Towers na Fabrycznej we Wrocławiu – zarezerwuj miejsce na naszym parkingu wielopoziomowym

Parking został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewniać pełen komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Miejsca parkingowe są duże i pozwalają na łatwe manewrowanie samochodem do wysokości 1,9 m. Na jego terenie znajdują się dwie szybkobieżne windy, dwie klatki schodowe, boksy rowerowe dla firm, ogólnodostępna stacja naprawy rowerów, a w okolicy jest także strefa food trucków. Najemcy nie muszą obawiać się o pozostawiony w nich pojazd – parking jest monitorowany 24 godziny na dobę, dozorowany i ubezpieczony. Dla Klientów parkingu udostępniona jest również profesjonalna myjnia ręczna na poziomie OA. Za korzystanie z parkingu można płacić gotówką, kartą płatniczą lub przelewem.

Parking Millennium Towers – oferta indywidualna i biznesowa

Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów prywatnych, jak i biznesowych. Aby zgłosić chęć zakupu abonamentu, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Chcesz poznać szczegóły? Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegóły naszej działalności.

Liczby i charakterystyka

851 miejsc postojowych

1 wjazd i wyjazd

9 poziomów (od -1 do 7) 18 półpoziomów (A i B)

2 szybkobieżne windy, 2 klatki schodowe

Ponad 60 Miejsc dla gości na poziomie 0

Maksymalna wysokość pojazdu 1,9 m

Czynny 24/7

Szerokie miejsca 2,5 x 5 m

C

Boksy rowerowe dla firm

C

Ogólnodostępna stacja naprawy rowerów

C

Crystal - Myjnia ręczna & Detailing na poziomie OA

C

Płatność gotówką, kartą lub przelewem

Bezpieczeństwo

Parking dozorowany niestrzeżony

Oświetlony

Ubezpieczony

Monitorowany 24/7

Teren kompleksu Millennium Tower z całodobową ochroną fizyczną

Rezerwacja online