Slide 1

MAŁE, ŚREDNIE I DUŻE BIURA
NA WYNAJEM

Slide 2

WYSOKI STANDARD
BIUR

Slide 3

ELASTYCZNE POWIERZCHNIE
DO ARANŻACJI

previous arrow
next arrow
Millennium Tower IV – gabinety i małe biura – zobacz więcej
Biura w Millenium Tower IV – moduły od 200 m2 – zobacz więcej
Biura w Millenium Tower II – moduły od 200 m2 – zobacz więcej
Standard – zobacz więcej

Małe i duże powierzchnie biurowe do wynajęcia we Wrocławiu

Zakładasz firmę i szukasz odpowiedniej lokalizacji, w której znajdzie się jej siedziba? A może planujesz przenieść biuro do bardziej nowoczesnego budynku? Oferujemy wynajem powierzchni biurowych zlokalizowanych w biurowcach Millennium Towers we Wrocławiu. Dostępne są lokale o zróżnicowanej powierzchni – zarówno małe gabinety dla kilku osób, jak i większe oraz bardzo duże moduły dedykowane wielu zespołom pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami!

Komfortowa i nowoczesna przestrzeń biurowa na wynajem we Wrocławiu

Niezależnie od tego, czy dla swojej firmy szukasz małego biura, gabinetu, centrum konferencyjnego, sal szkoleniowych, czy może dużego open space, w Millennium Towers we Wrocławiu na pewno znajdziesz powierzchnię odpowiadającą na Twoje potrzeby i oczekiwania. Stawki czynszu, a także długość trwania umowy najmu dostosowujemy indywidualnie, ponieważ naszą naczelną zasadą jest elastyczność oraz nacisk na potrzeby Klienta. Szczegóły dotyczące wynajmu powierzchni biurowych w dzielnicy Fabryczna znajdziesz w podzakładkach.

Biura z parkingami we Wrocławiu w dzielnicy Fabryczna

Millennium Towers to 12-piętrowe nowoczesne biurowce z oddzielającym je parkingiem wielopoziomowym na ponad 850 miejsc postojowych. Obiekty znajdują się w dzielnicy Fabryczna, przy ul. Strzegomskiej 42 we Wrocławiu i stanowią idealną lokalizację dla małych, rozwijających się firm, jak również przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji na rynku. Oferujemy wynajem sal konferencyjnych lub szkoleniowych, gabinetów, przestrzeni typu open space, a także biur o zróżnicowanej powierzchni – na przykład 30, 50, 100 czy 300 m2. Przekonaj się, jak ważny jest wysoki standard siedziby dla funkcjonowania firmy.

Szukasz nowoczesnej, otwartej powierzchni biurowej do wynajęcia we Wrocławiu? A może potrzebujesz sal szkoleniowych lub komfortowego gabinetu? Zapoznaj się ze wszystkimi propozycjami wynajmu w Millennium Towers w dzielnicy Fabryczna.

Siedziba biura

Descont sp. z o.o. sp. k
Strzegomska 42B
53-611 Wrocław

71 355 07 53
descont@descont.pl

Wynajem biur

Descont sp. z o.o. sp. k

607 086 104
rent@descont.pl

Zobacz

Lokale użytkowe do wynajęcia